Dům kultury Hodonín

Program divadelních představení

Ať žijí strašidla - muzikálová pohádka

13. 12. 2017, od 17.00, Divadelní představení

Vysoko nad jedním strašidelným údolím, na jednom strašidelném vršku…se tyčí ten nejpodivnější dům, jaký si jen dovedete představit… všichni mu říkají „Strašidelný zámek“. Povídá se, že na zámku bydlí strašidla a vyděsí každého, kdo by rušil jejich klid.

 

Více

Hřbitovní aktovky – divadelní představení spolku Svatopluk

18. 12. 2017, od 19.00, Divadelní představení

Divadelní soubor Svatopluk Vás zve  v adventním čase na divadelní komedii o dušičkách, Mikuláši a Vánocích na hřbitově s názvem Hřbitovní aktovky. Mladá česká autorka Anna Sobotková se ve Hřbitovních aktovkách pokouší odpovědět na otázku kam odchází lidé po smrti.

Více

Tři letušky v Paříži - div. předplatné

20. 12. 2017, od 19.00, Divadelní představení

Francouzská situační komedie, kde lásky přilétají a odlétají...Alexander je úspěšný pařížský architekt, kterému monogamie ovšem nic neříká... Svůj milostný život koordinuje s letovým řádem, který se zdá být dokonalý.

Více

Rapper

17. 1. 2018, od 19.00, Divadelní představení

Martin Trnasvký jako Rapper. Kam až dostala učitele chemie a hudební výchovy láska k hudbě a touha učit se? Příběh, který Vás rozesměje, dojme a zahřeje u srdce. Život je plný překvapení. Uvidíte!

 

Více

Válka Roseových - div. předplatné

13. 2. 2018, od 19.00, Divadelní představení

Barbara a Jonathan Roseovi, dokonalí manželé, kteří jsou se svými dětmi ve svém dokonalém domě dokonale šťastni. Zdánlivě. Najednou jeden z nich zjistí, že by bylo krásné být sám a chce se rozvést…

Více

Elling a Kjell Bjarne aneb Chvála bláznovství - div. předplatné

11. 4. 2018, od 19.00, Divadelní představení

Chvála bláznovství je příběhem dvou přátel Ellinga a Kjella Bjarna, jež spolu sdíleli pokoj v ústavu pro duševně choré, a kteří stojí před velkou výzvou začít společný život mimo stěny léčebny.

Více

Manželské vraždění

28. 5. 2018, od 19.00, Divadelní představení

Souboj mezi mužem a ženou, ve kterém jde o život.

Více

Partneři