Dům kultury Hodonín

Radůza

Datum konání:21. 5. 2019
Začátek akce:19:00
Místo:Dům kultury Hodonín
Kategorie:Koncerty
Rezervovat

Její umělecká dráha připomíná některé „pohádkové" životopisy. Na ulici ji v roce 1993 objevila Zuzana Navarová a již tři dny na to zpívala ve svatyni českých zpěváků, v pražské Lucerně. O pár týdnů později zde pak triumfovala jako „předskokanka" slavné americké písničkářky Susanne Vega, o šest let později měla stejnou čest při koncertě Mikea Oldfielda. Od té doby vydala několik velmi úspěšných sólových alb, která bez jakékoliv reklamy lámou rekordy v prodejnosti, získala několik zlatých Andělů a bodovala také v anketě Zlatý slavík.  Díky své jedinečnosti a originálním písním, čerpajících především z české tradice, zaujala i publikum v zahraničí, například Polsku a ve Francii.

Tentokrát nám představí se svou kapelou průřez dosavadní tvorbou. Zazní nejen písně z nového alba Muž s bílým psem (říjen 2018), ale i písničky z prvních desek. Radůza se zvládne doprovodit na několik hudebních nástrojů, její zpěv hřmí, ale i jemně vypráví dojemné příběhy.

Více na: 

www.raduza.cz
https://www.facebook.com/Rad%C5%AFza-500816413268470/?fref=ts

 

Vstupné: 340 Kč v předprodeji, 390,- Kč na místě 

Předprodej vstupenek pokladna Domu kultury Horní Valy, Kino Svět Hodonín, Infocentrum města Hodonín nebo online na www.dkhodonin.eu. 

 

 

 

Radůza

Partneři