Dům kultury Hodonín

Vladivojna La Chia & (pětičlenné) 4Trio

Datum konání:25. 4. 2018
Začátek akce:19.00
Místo:Dům kultury Hodonín
Kategorie:Koncerty
Rezervovat

4Trio je zkratka pro pětičlenné akustické čtyřtrio zpěvačky a skladatelky Vladivojny. Kapela s desetiletou tradicí je vyjímečná svým svérázným a pestrým přístupem ke skladbám, které Vladivojna skládá jak sama pro sebe, tak také pro film a divadlo.
Součástí tohoto 4Tria jsou brilantní zkušený kytarista Aleš Bajger, výrazná viollončelistka Terezie Kovalová, která Vladivojnu doprovází od svých 16 let, charismatická chansonová zpěvačka Sylvie Bee a nově také bubeník Luboš Pavlík.

Vstupné: 200 Kč v předprodeji, 250 Kč na místě 

Předprodej vstupenek od 22. 1. 2018 pokladna Domu kultury Horní Valy, Kino Svět Hodonín, Info centrum města Hodonín nebo online prostřednictvím tlačítka rezervovat. 

 

Vladivojna

se svým 4riem hraje dynamickou nadžánrovou hudbu, ve které se snoubí křehká intimita s temperamentem a místy až brutální divokostí. To vše za výhradního doprovodu akustických nástrojů. Kapela je za dobu své existence natolik dobrodružným celkem, že se velmi ráda a nečekaně pouští během koncertů do odvážných improvizací od opery, fada až po zběsilý punk. Občas Vladivojna pro zpestření vytáhne svého oblíbeného humra nebo trombonku a to se pak dějí věci…

 

Aleš Bajger

Kytarista, zpěvák a producent. S Vladivojnou úzce spolupracuje již od roku 2002, kdy jí a její kapele Banana zprodukoval první dvě alba. Aleš Bajger se proslavil převážně jako kytarista a zpěvák v kapele Progres 2, kde nahradil Romana Dragouna (alba: Mozek a Změna). V současné době vyvíjí svou vlastní značku vynikajících autorských kytarových efektů a aparátů Bayger. Zprodukoval alba kapelám Absolut Deafers nebo poslední album Hentai Corporation.

 

Terezie Kovalová

Všestranná violoncellistka, která s Vladivojnou úzce spolupracuje od roku 2007. Terezie vystupuje také s vlastní kapelou Calm Season, je členkou mnoha hudebních uskupení (Vivaldiano, Zvíře jménem podzim, Boris Carloff, aj.) Je úspěšnou a vyhledávanou hudebnicí i modelkou.

 

Sylvie Bee

Charismatická chansonová zpěvačka z Ostravy. Svou hudební dráhu začala jako zpěvačka a textařka art rockové skupiny Cafe Industrial. Poté se vydala na sólovou dráhu. V roce 2011 vyhrála první místo v Mezinárodní soutěži o nejlepší interpretaci francouzského šansonu.
S Vladivojnou spolupracuje od roku 2008.

 

Luboš Pavlík

Nadžánrový bubeník a perkusista. Spolupráce s Vladivojnou začala v hororové metalové kapele Vladivojsko v roce 2015. Luboš rovněž učí a pořádá vlastní bubenické workshopy. Prošel řadou orchestrů, bigbandů a kapel napříč žánry. Doprovázel známé osobnosti (např. Karla Hálu, Martu Kubišovou). Douho hrál v instrumentální progressive metalové skupině Deep Stare.

 

Vladivojna La Chia & (pětičlenné) 4Trio

Vladivojna La Chia & (pětičlenné) 4Trio

Partneři