Dům kultury Hodonín

Mirek Kemel v kině Svět

Datum konání:19. 6. 2017
Začátek akce:19.00
Místo:kino Svět Hodonín
Kategorie:Koncerty

Aktuální informace k pondělní vernisáži a koncertu Mirka Kemela

Máme pro vás jednu dobrou a jednu špatnou zprávu ohledně pondělního koncertu Mirka Kemela. Bohužel z technických důvodů nepřijede doprovodná kapela. Dobrou zprávou ale je, že Mirek zahraje a zazpívá sám a navíc vstup je zdarma!
Vernisáž výstavy proběhne beze změny od 18 hodin v kavárně kina Svět. Vstup je taktéž volný.

Již zakoupené vstupenky můžete vrátit na pokladně kina Svět či v jiném předprodejním místě.

#MirekKemel #Výstava #Koncert #Hodonín #Karikaturista #KreslenýVtip

Dne 19. června proběhne ve kině Svět Hodonín koncert a výstava kreslených vtipů Mirka Kemela. Miroslav Kemel "karikaturista na volné noze" představí svoji autorskou tvorbu kreslených vtipů a na závěr vernisáže proběhne koncert s kapelou. Vernisáž výstavy začíná již v 18.00 v kavárně kina Svět. Na vernisáž je vstup volný.

Vstupné: 150 Kč v předprodeji, 200 Kč na místě, ZTP a studenti 100 Kč
Předprodej vstupenek: pokladna Domu kultury Horní Valy, Kino Svět Hodonín, Regionální centrum Hodonín, Info centrum města Hodonín nebo online prostřednictvím tlačítka rezervovat.

Mirek Kemel

Dnešní hudební svět je plný rychlokvašených „projektů“ a mediálních hvězd, které pohasínají, ještě než se pořádně rozsvítí. O to cennější je setkání s člověkem, pro kterého je lidská výpověď – nebo chcete-li „umělecké sdělení“ – na prvním místě, kdo prostě zpívá o sobě a svém světě bez toho, že by se tím chtěl hned „zviditelnit“.

Písničkář Mirek Kemel se hudbě věnuje od středoškolských let, ve druhé polovině osmdesátých let pravidelně hrával v žižkovských hospodách na kytaru a foukací harmoniku a již tehdy začaly vznikat jeho první autorské písničky. V roce 2007 objevil tahací harmoniku a její kouzlo jej úplně dostalo. Fascinovala jej svým charakteristickým zvukem a možnostmi jak sólového, tak doprovodného nástroje. Rok chodil k učiteli Václavu Veselému, který ho naučil základům hry. Velký důraz klade Mirek Kemel na texty, z velké většiny inspirované skutečně prožitými událostmi. Snaží se pod jednoduchými příběhy hledat něco, co nás přesahuje. I když každý člověk má příběh rozdílný a individuální prožitky se liší v místě, čase a intenzitě, existuje něco pod tím, základní příběh, který máme všichni hodně podobný. Více...

 

 

Mirek Kemel v kině Svět

Mirek Kemel v kině Svět

Mirek Kemel v kině Svět

Partneři