Dům kultury Hodonín

Kostel sv. Vavřince Hodonín

Masarykovo nám. 3538/2, 695 01 Hodonín

Manly Campus Symphonic Wind and Jazz Orchestra - Austrálie

29. 4. 2019 - 29. 4. 2019, Koncerty

Hayes Travel Enterprises a Hotel PANON, Hodonín ve spolupráci s Římskokatolickou farností Hodonín a Domem kultury Hodonín Vás zvou  na koncert australského orchestru. 

Více

Schola Gregoriana Pragensis

22. 4. 2019, Koncerty

Tento koncertní program by chtěl prostřednictvím středověké hudby zamířit k duchovním kořenům českého státu, které by rozhodně neměly být zapomenuty. Státní celek v oblasti České kotliny patřil v raném středověku do společenství národů, které tvořily oblast západního křesťanství. Nositeli kulturních a duchovních hodnot zde byly zejména církevní instituce. Je tedy logické, že představy o duchovní podstatě vládní moci a pojetí panovníka, jenž nutně vládne „z Boží milosti“, zde měly své pevné místo – a to ať již byly v praxi naplňovány, či nikoli. 

Více

Mill Creek Chorale - USA

3. 7. 2018, Koncerty

Mill Creek Chorale - USA a hotel PANON Hodonín ve spolupráci s Římskokatolickou farností Hodonín a Domem kultury Hodonín Vás zvou na koncert pěveckého sboru. 

Vstupné dobrovolné 

Více

BEL a CAPPELLA - Sydney - Austrálie

20. 5. 2018, Koncerty

Koncert pěveckého sboru z Austrálie. 

Více

FORT STREET INSTRUMENTAL & VOCAL MUSIC ENSEMBLES, AUSTRÁLIE

19. 4. 2018, Koncerty

Koncert australského pěveckého souboru, který vystoupí se Smíšeným pěveckým sborem města Hodonína

Více

BAULKHAM HILLS HIGH SCHOOL

10. 4. 2017, Koncerty

Cestovní kancelář Hays Travel z Austrálie a hotel Panon Hodonín ve spolupráci s Římskokatolickou farností, Domem kultury Hodonín a Základní uměleckou školou Hodonín Vás zvou na koncert orchestru BAULKHAM HILLS HIGH SCHOOL z Austrálie.

Více

Koncert G. F. Händela MESIÁŠ

17. 6. 2017, Koncerty

Farnost Hodonín Vás srdečně zve na koncert G. F. Händela MESIÁŠ v podání Musica animata, Smyčcového orchestru ZUŠ Třebíč, Ad Hoc Quartet Třebíč (um. vedoucí Vít Coufal) a sólistů.

Více

Partneři