Dům kultury Hodonín

Dům kultury Hodonín

Horní Valy 3747/6, 695 01 Hodonín

Dům kultury je příspěvkovou organizací zřízenou Městem Hodonínem za účelem zajišťování kulturní činnosti a udržování kulturních tradic, a to převážně na území města.

A taková to byla láska

27. 6. 2018, Divadelní představení

ANNA GAVALDA/REŽIE ZDENĚK ČERNÍN

romantická komedie o lásce / letní scéna na terase

Zničehonic stojí manžel třicetileté Cloè u dveří s kufrem v ruce a oznamuje jí, že od ní odchází. V šoku a bolesti ji odváží tchán, starý nepříjemný mrzout Pierre, na svoji chalupu.

Více

Květinový bál aneb "Květináč se vrací"

25. 5. 2018, Plesy a taneční

Večerem bude provádět: Hudební a zábavní kapela HAMLETI, (Aleš Háma, Dalibor Gondík)

K tanci budou hrát: Hudební skupina Naty & Gents, Cimbálová muzika Olina, DJ (kavárna)

Více

Job Day Hodonín 2018

10. 4. 2018, Veletrhy a výstavy

Další dva veletrhy pracovních příležitostí se uskuteční z dílny společnosti Alfa Fairs na Slovácku. 5. dubna to bude ve Veselí nad Moravou a 10. dubna v Hodoníně. Ten se letos uskuteční již pošesté. Na veletrhy se chodí prezentovat firmy nejen z regionu, ale i širšího okolí.

Více

Cestou vody k hudbě - ZUŠ Hodonín

17. 4. 2018, Koncerty

Základní umělecká škola Hodonín Vás zve na slavnostní koncert Cestou vody k hudbě. Koncert proběhne v kulturním domě Hodonín 17. dubhna 2018 v 18 hodin. 

Více

Martina Kociánová a České komorní trio

6. 12. 2018, Koncerty

Martina Kociánová je česká rozhlasová a televizní moderátorka a koncertní pěvkyně-sopranistka.  S Českým komorním triem spolupracuje Martina Kociánová již řadu let. Zpívá za doprovodu Českého komorního tria skladby a operní árie z období baroka i klasicismu. 

Více

Gabriela Beňačková - Legenda světové opery

2. 11. 2018, Koncerty

Slavnostní pěvecký galakoncert. Jedná se o unikátní projekt koncertního turné legendární sopranistky Gabriely Beňačkové, která více než 40 let reprezentuje ČR na nejprestižnějších světových operních scénách, jako je například La Scala v Miláně, Metropolitní opera v New Yorku nebo Vídeňská státní opera ve Vídni. 

Více

Taneční odpoledne s Šestkou Josefa Konečného

20. 5. 2018, Koncerty

Taneční odpoledne s dechovou hudbou Šestka Josefa Konečného. Přijďte si zatančit, nebo poslechnout!

Více

Na pomezí žánrů - country večer

28. 4. 2018, Koncerty

Country večer s hudební skupinou RADOST v pořadu Na pomezí žánrů. Folk, country, rock, blues, evergreeny. I vlastní tvorba od autorů: Jaroslava Bednaříka, Vítězslava Veselého a jejich hostů. 

Více

Plejtvák - premiéra - DS Svatopluk

28. 3. 2018, Divadelní představení

První polovina 90. let 19. století. Byt doktora Struny na pražském nábřeží. Vkusně a zámožně zařízený interiér. Komediální příběh na základech historických událostí ve velmi volném vyprávění. 
DS Svatopluk, Hodonín 

Více

Sebastian

15. 11. 2018, Koncerty

Koncert Sebastiana se bude konat v kulturním domě Hodonín!!!

Více

Hodonínská zahrada jaro 2018

6. 4. 2018 - 7. 4. 2018, Veletrhy a výstavy

Otevřeno: pátek od 12.00 do 18.00, sobota od 9.00 do 18.00

Již 45. ročník prodejních výstavních trhů. Představí se vám vystavovatelé s velmi širokým sortimentem zboží z celé ČR a SR. V nabídce budou ovocné stromky všech druhů, květiny, okrasné stromky, keře, cibuloviny, skalničky, semena zeleniny a květin, kaktusy, ale také zahrádkářské nářadí, zahradní keramika, zavlažovací systémy, zahrádkářská technika, sekačky, drtiče a mnoho dalšího.

Více

Hvězdy, jak je neznáte

29. 5. 2018, Ostatní

Nedostižný bavič, herec a moderátor JAKUB KOHÁK s frontmanem skupiny Monkey Business MATĚJEM RUPPERTEM se představí v Hodoníně. Můžete se těšit nejen na vtipné historky a improvizaci doplněnou o zpěv fenomenálního Matěje Rupperta.

Více

LA GIOIA

4. 5. 2018, Koncerty

LA GIOIA je seskupení tří zpěváků, kteří spojují populární hudbu a operní zpěv. Repertoár tria tvoří nejen skladby světové hudební scény, ale zejména pozoruhodné úpravy známých slovenských a českých hitů, které v podání La Gioia znějí originálním způsobem.

Více

Úsměvy Zdeňka Trošky

13. 11. 2018, Ostatní

Dům kultury Hodonín Vás srdečně zve na zábavný pořad se Zdeňkem Troškou, který je nejen o filmech, ale i o jídle a dietách ve všech podobách. A jak pan režisér slíbil, přijde i na historky z natáčení a bujarého mládí. Vtip, humor a nadsázka je motto celého večera.

 

Více

Cesta muzikálem - Magda Malá a Bohuš Matuš

15. 10. 2018, Koncerty

Jedinečné spojení dvou velkých hlasů za doprovodu kapely Charlie Band slibuje nezapomenutelný kulturní zážitek. Na koncertě zazní nejen melodie ze známých českých a světových muzikálů (Dracula, Les Misérables – Bídníci, Fantom opery, Ples upírů atd.), ale i populární písně a známé duety.

Více

36. ročník Věnečku z rozmarýnu Fanoše Mikuleckého

22. 4. 2018, Folklór

V neděli 22. dubna 2018 ve 14.30 proběhne 36. ročník soutěže mladých zpěváků lidových písní VĚNEČEK Z ROZMARÝNU FANOŠE MIKULECKÉHO. Akce se uskuteční v Domě kultury Hodonín, Horní Valy.

Více

Ples Obchodní akademie Hodonín 2018

23. 3. 2018, Plesy a taneční

Obchodní akademie Hodonín Vás srdečně zve na tradiční ples Obchodní akademie, který se uskuteční 23. března 2018 v Kulturním domě v Hodoníně. 

K tanci a poslechu Vám zahraje skupina JAMA a DJ Luděk Ptáček.

Více

Country bál

24. 2. 2018, Plesy a taneční

Vítání tradiční ohnivou vodou, výuka Country tanců a Line Dance, Vystoupení Black adn White. Čeká vás také bohatá tombola a dobrá závava. K poslechu a tanci hraje kapela Šufa z Kyjova. 

Více

Ples Gymnázia Hodonín

23. 2. 2018, Plesy a taneční

SRPŠ při GOAH spolu s vedením školy a studenty Vás srdečně zvou na ples, který se uskuteční 23.2.2018 v Kulturním domě v Hodoníně. 

K tanci a poslechu nám hraje skupina KV-Band, DJ Filip Burian a DJ Luděk Ptáček.

Více

X. Benefiční ples BENATURA

17. 2. 2018, Plesy a taneční

Jubilejní X. Benefiční ples Benatura ve spolupráci se Zeleným domem pohody a Dětským domovem Hodonín. Vystoupí Petr Bende, Ilona Csáková, Diamond, DJ Milan, CM Strážničan a mnoho dalších. Předprodej vstupenek na Infocentru a DK Hodonín. 

Více

Partneři