Dům kultury Hodonín

Dům kultury Hodonín

Horní Valy 3747/6, 695 01 Hodonín

Dům kultury je příspěvkovou organizací zřízenou Městem Hodonínem za účelem zajišťování kulturní činnosti a udržování kulturních tradic, a to převážně na území města.

THE BACKWARDS - Beatles revival: „Love Songs“

27. 3. 2019, Koncerty

Kapela THE BACKWARDS se ve svém vystoupení představí s novým projektem LOVE SONGS. Na koncertu zazní průřez milostnými hity kapely Beatles, písně veselé i melancholické, rychlé i pomalé, pro všechny zamilované, ale nejenom pro ně… The Backwards za svoji více než dvacetiletou kariéru nastudovali přes 100 písní Beatles. Přijďte se přesvědčit o tom, které z nich považují za nejvíce „Love Songs“. 

 

Více

Lunetic tour 20let

16. 10. 2018, Koncerty

Koncert v rámci výročního turné k 20.letům od založení nejúspěšnějšího českého boybandu a to v původní čtyřčlenné sestavě!

Více

Závěrečné vystoupení žáků tanečního oboru

6. 6. 2018, Plesy a taneční

Základní umělecká škola Hodonín, příspěvková organizace Vás zve na Závěrečné vystoupení žáků tanečního oboru. 

Více

Dětská Halloweenská show s Míšou

4. 11. 2018, Ostatní

Míša Růžičková se svojí písničkovou šou přináší zábavu pro naše nejmenší diváky. V hodinovém programu si zazpívají její nejznámější dětské hity a zatančí si na nejoblíbenější písničky Sloník Toník, Hasičská, Popeláři, Tanec princezen a spoustu dalších, podle tematického zaměření pořadu.

Více

Petra Janů a Amsterdam ,, Jedeme dál! "

11. 12. 2018, Koncerty

Výběr největších rockových hitů Petry Janů doplněný o další oblíbené písničky a také o novinky z alba Blázni. Petra Janů doprovází skupina Amsterdam, kterou tvoří ,, ostřílení “ rockeři: Pavel Lochman (klávesy + zpěv), Roman Štefl (baskytara), Miloš Švec (elektrická kytara), Tomáš Marek (bicí). Koncert (délka 90 minut).

Více

David Koller Acoustic Tour 2018

20. 12. 2018, Koncerty

David Koller vyjíždí s kapelou na další část úspěšného akustického turné. Loni na podzim vyprodal patnáct sálů v českých a moravských divadlech a kulturních domech. Nyní ho čeká další porce koncertů, kam zavítá s repertoárem svých největších hitů v akustickém aranžmá. 

Více

Květinový bál aneb "Květináč se vrací"

25. 5. 2018, Plesy a taneční

Večerem bude provádět: Hudební a zábavní kapela HAMLETI, (Aleš Háma, Dalibor Gondík)

K tanci budou hrát: Hudební skupina Naty & Gents, Cimbálová muzika Olina, DJ (kavárna)

Více

Job Day Hodonín 2018

10. 4. 2018, Veletrhy a výstavy

Další dva veletrhy pracovních příležitostí se uskuteční z dílny společnosti Alfa Fairs na Slovácku. 5. dubna to bude ve Veselí nad Moravou a 10. dubna v Hodoníně. Ten se letos uskuteční již pošesté. Na veletrhy se chodí prezentovat firmy nejen z regionu, ale i širšího okolí.

Více

Cestou vody k hudbě - ZUŠ Hodonín

17. 4. 2018, Koncerty

Základní umělecká škola Hodonín Vás zve na slavnostní koncert Cestou vody k hudbě. Koncert proběhne v kulturním domě Hodonín 17. dubhna 2018 v 18 hodin. 

Více

Martina Kociánová a České komorní trio

6. 12. 2018, Koncerty

Martina Kociánová je česká rozhlasová a televizní moderátorka a koncertní pěvkyně-sopranistka.  S Českým komorním triem spolupracuje Martina Kociánová již řadu let. Zpívá za doprovodu Českého komorního tria skladby a operní árie z období baroka i klasicismu. 

Více

Gabriela Beňačková - Legenda světové opery

2. 11. 2018, Koncerty

Slavnostní pěvecký galakoncert. Jedná se o unikátní projekt koncertního turné legendární sopranistky Gabriely Beňačkové, která více než 40 let reprezentuje ČR na nejprestižnějších světových operních scénách, jako je například La Scala v Miláně, Metropolitní opera v New Yorku nebo Vídeňská státní opera ve Vídni. 

Více

Taneční odpoledne s Šestkou Josefa Konečného

20. 5. 2018, Koncerty

Taneční odpoledne s dechovou hudbou Šestka Josefa Konečného. Přijďte si zatančit, nebo poslechnout!

Více

Na pomezí žánrů - country večer

28. 4. 2018, Koncerty

Country večer s hudební skupinou RADOST v pořadu Na pomezí žánrů. Folk, country, rock, blues, evergreeny. I vlastní tvorba od autorů: Jaroslava Bednaříka, Vítězslava Veselého a jejich hostů. 

Více

Plejtvák - premiéra - DS Svatopluk

28. 3. 2018, Divadelní představení

První polovina 90. let 19. století. Byt doktora Struny na pražském nábřeží. Vkusně a zámožně zařízený interiér. Komediální příběh na základech historických událostí ve velmi volném vyprávění. 
DS Svatopluk, Hodonín 

Více

Sebastian

15. 11. 2018, Koncerty

Koncert Sebastiana se bude konat v kulturním domě Hodonín!!!

Více

Čarovný bubínek - DS Svatopluk Hodonín

13. 6. 2018, Divadelní představení

Pohádka na motivy indiánské báje vhodné pro děti od 5 let. Hrou chceme předat poselství, abychom my dospělí, zachovali pro naše děti žijící část přírody, aby měli šanci přírodě rozumět a chránit ji. Aby nemuseli zvířata vidět jen v ZOO.
DS Svatopluk, Hodonín 

Více

Hodonínská zahrada jaro 2018

6. 4. 2018 - 7. 4. 2018, Veletrhy a výstavy

Otevřeno: pátek od 12.00 do 18.00, sobota od 9.00 do 18.00

Již 45. ročník prodejních výstavních trhů. Představí se vám vystavovatelé s velmi širokým sortimentem zboží z celé ČR a SR. V nabídce budou ovocné stromky všech druhů, květiny, okrasné stromky, keře, cibuloviny, skalničky, semena zeleniny a květin, kaktusy, ale také zahrádkářské nářadí, zahradní keramika, zavlažovací systémy, zahrádkářská technika, sekačky, drtiče a mnoho dalšího.

Více

Hvězdy, jak je neznáte

29. 5. 2018, Ostatní

Nedostižný bavič, herec a moderátor JAKUB KOHÁK s frontmanem skupiny Monkey Business MATĚJEM RUPPERTEM se představí v Hodoníně. Můžete se těšit nejen na vtipné historky a improvizaci doplněnou o zpěv fenomenálního Matěje Rupperta.

Více

LA GIOIA

4. 5. 2018, Koncerty

LA GIOIA je seskupení tří zpěváků, kteří spojují populární hudbu a operní zpěv. Repertoár tria tvoří nejen skladby světové hudební scény, ale zejména pozoruhodné úpravy známých slovenských a českých hitů, které v podání La Gioia znějí originálním způsobem.

Více

Úsměvy Zdeňka Trošky

13. 11. 2018, Ostatní

Dům kultury Hodonín Vás srdečně zve na zábavný pořad se Zdeňkem Troškou, který je nejen o filmech, ale i o jídle a dietách ve všech podobách. A jak pan režisér slíbil, přijde i na historky z natáčení a bujarého mládí. Vtip, humor a nadsázka je motto celého večera.

 

Více

Partneři