Dům kultury Hodonín

Dům kultury Hodonín

Horní Valy 3747/6, 695 01 Hodonín

Dům kultury je příspěvkovou organizací zřízenou Městem Hodonínem za účelem zajišťování kulturní činnosti a udržování kulturních tradic, a to převážně na území města.

Seriál koncertů dechových hudeb

14. 12. 2017, Koncerty

Již tradičně ve čtvrtek proběhne v Kulturním domě Horní Valy 6, 29. ročník Seriálu koncertů dechových hudeb a tentokrát si pro Vás vánoční koncert připravila Gloria.

Více

Seriál koncertů dechových hudeb

9. 11. 2017, Koncerty

Již tradičně ve čtvrtek proběhne v Kulturním domě Horní Valy 6, 29. ročník Seriálu koncertů dechových hudeb a tentokrát Vám k poslechu zahraje: Túfaranka.

Více

Seriál koncertů dechových hudeb

19. 10. 2017, Koncerty

Již tradičně ve čtvrtek proběhne v Kulturním domě Horní Valy 6, 29. ročník Seriálu koncertů dechových hudeb a tentokrát Vám k poslechu zahraje: Šohajka.

Více

Seriál koncertů dechových hudeb

21. 9. 2017, Koncerty

Seriál koncertů dechových hudeb zahájí kapely Straňanka a Slovácká kapela Romana Horňáčka.

Více

Slet bubeníků 2017

20. 10. 2017, Koncerty

"DARK SIDE OF THE GROOVE"

Již pošestnácté bude republikou křižovat ojedinělý putovní koncert - festival Slet bubeníků. Jen jednou do roka se sejde parta bubeníků, aby nadchla publikum každého věku a vyznání. Kromě bicích, bubnů, perkusí, hlasů a zvuků se letos do sestavy dostal i neobvyklý hudební bicí nástroj: cymbál.

 

Více

Závěrečné vystoupení žáků tanečního oboru ZUŠ Hodonín

6. 6. 2017, Ostatní

Základní umělecké škola a Dům kultury Hodonín vás všechny srdečně zve na Závěrečné vystoupení žáků tanečního oboru ZUŠ Hodonín, které proběhne na hlavním sále kulturního domu Horní Valy 6. Děti představí všechen svůj talent v originálním pořadu.

Více

Jablkoň 40 let

20. 9. 2017, Koncerty

Rok 2017 bude totiž ve znamení 40. výročí Jablkoně, k čemuž chystáme oslavné turné, vrcholící koncertem v pražském Divadle Archa. Rádi přijedeme slavit se speciálním "40" programem i k vám. Jablkoň i v předvečer svého obdivuhodného výročí jede.

Více

Čarovný bubínek - premiéra DS Svatopluk

18. 6. 2017, Divadelní představení

Pohádka na motivy indiánské báje vhodné pro děti od 5 let

Zajíček Menebuš tam vypráví příběh indiánského chlapce Dané, který není spokojen mezi svými lidmi, zkrátka chce žít svobodně. Přátelí se s mladou Třešničkou – Taganelou, moudrým Stařečkem Dubem – Tamanú a Babičkou – Břízou Bělokorou více...

Více

Manželské vraždění - Eric Emmanuel Schmitt

20. 6. 2017, Divadelní představení

detektivní psychothriller o lásce
Gilles se vrací domů z nemocnice, manželka Líza mu pomáhá vyrovnat se s následky úrazu, zejména se ztrátou paměti. Jenže nic není takové, jakým se jeví a v manželství nakonec vyhrává ten, kdo pohřbí toho druhého. Dokonale namíchaný koktejl napětí,

Více

Vinnetou - Karel May

7. 6. 2017, Divadelní představení

Vinnetou, ušlechtilý syn náčelníka kmene Apačů. Jeho jméno žilo v každém stanu, v každé chatě, u každého táborového ohně. Byl přítelem a ochráncem všech utiskovaných a neúprosným bojovníkem proti bezpráví. A kde se objevil on, nemohl chybět ani Old Shatterhand, drtící ruka.

Více

MICHAL K SNÍDANI

11. 11. 2017, Ostatní

Dům kultury Hodonín Vás i Vaše děti zve na představení Michala Nesvadby z Kouzelné školky pod názvem MICHAL K SNÍDANI!

Více

Moc a síla hypnózy s hypnotizérem a mentalistou Jakubem Kroulíkem

12. 2. 2018, Přednášky

Dům kultury Hodonín Vás zve na besedu pod názvem Moc a síla hypnózy s hypnotizérem a mentalistou Jakubem Kroulíkem.

Více

Job Day III - Veletrh pracovních příležitostí

10. 4. 2017, Veletrhy a výstavy

Tradiční veletrh pracovních příležitostí Job Day Hodonín se již potřetí uskuteční na Domu kultury v Hodoníně. Veletrh proběhne 10. dubna od 9:00, vstupné je zdarma. Těšit se můžete na společnosti jako jsou ČSAD Hodonín, Teleperformance, Omnika, Lepší Práci, Frujo a další.

Více informací o veletrhu najdete na www.alfafairs.cz, nebo na www.fb.com/jobdayhodonin.

Více

Po větru lehce - Táňa Fischerová a manželé Havlovi

28. 4. 2017, Koncerty

Večer s poezií Bohuslava Reynka a japonských básníků doprovázená skladbami pro piano, violoncello , violu da gamba a zpěv Ireny a Vojtěcha Havlových.

Více

I. Hodonínský košt vín

18. 3. 2017, Ostatní

Firma Mika CZ, s.r.o. vás srdečně zve na I. Hodonínský košt vín. K ochutnání bude to nejlepší z mezinárodní soutěže vín Vinum Juvenale 2016. K poslechu hraje cimbálová muzika a Panorama band. Akce potrvá od 11.00 do 21.00.

Více

RECITÁL CHANTAL POULLAIN SE SKUPINOU - CHANSONS

1. 6. 2017, Koncerty

RECITÁL CHANTAL POULLAIN SE SKUPINOU - CHANSONS ZAČÍNÁ V 18.00, NE V 19.00, JAK JE MYLNĚ UVEDENO V HODONÍNSKÝCH LISTECH. ZA VZNIKLOU CHYBU SE OMLOUVÁME.

Dům kultury Hodonín Vás zve na recitál Chantal Poullain s kapelou Chansons. Hluboko posazený sexy hlas, lahodná francouzština, jazzově laděná kapela pod vedením Štěpána Markoviče a atmosféra sladké Francie. Chantal.

Více

Zdeněk Izer AUTOKOLEKTIV

7. 11. 2017, Ostatní

Pořad, ve kterém se diváci budou moci setkat s jedinečným a nezaměnitelným humorem Zdeňka Izera pod názvem"Zdeněk Izer AUTOKOLEKTIV".

Více

Hobblík a Mumraj! 2017

25. 3. 2017 - 26. 3. 2017, Divadelní představení

Ve dnech 22. až 25. března 2017  chystá Dům kultury Hodonín, ve spolupráci s Oblastním předsednictvem Svazu českých divadelních ochotníků – jižní Morava a Klubem přátel umění v České republice, z.s.  již patnáctý ročník krajských postupových divadelních přehlídek HOBBLÍK a MUMRAJ!.

Více

Hodonínská zahrada jaro 2017

7. 4. 2017 - 9. 4. 2017, Veletrhy a výstavy

Již 42. ročník prodejních výstavních trhů. Představí se vám vystavovatelé s velmi širokým sortimentem zboží z celé ČR a SR. V nabídce budou ovocné stromky všech druhů, květiny, okrasné stromky, keře, cibuloviny, skalničky, semena zeleniny a květin, kaktusy, ale také zahrádkářské nářadí, zahradní keramika, zavlažovací systémy, zahrádkářská technika, sekačky, drtiče a mnoho dalšího.

Více

35. ročník Věnečku z rozmarýnu Fanoše Mikuleckého

23. 4. 2017, Folklór

V neděli 23. dubna 2017 ve 14.30 proběhne 35. ročník soutěže mladých zpěváků lidových písní VĚNEČEK Z ROZMARÝNU FANOŠE MIKULECKÉHO.

Více

Partneři