Dům kultury Hodonín

Dům kultury Hodonín

Horní Valy 3747/6, 695 01 Hodonín

Dům kultury je příspěvkovou organizací zřízenou Městem Hodonínem za účelem zajišťování kulturní činnosti a udržování kulturních tradic, a to převážně na území města.

KOUZELNÉ VÁNOCE VÁM PŘEJÍ V&V ŘIHÁKOVI A MUSIC BAND

19. 12. 2017, Koncerty

Dům kultury Hodonín a V&V Řihákovi s Music Bandem Vás zvou na Vánoční koncert.
 
 

Více

Adventní zvonění – záhájení adventu v Hodoníně

3. 12. 2017, Ostatní

Město Hodonín a Dům kultury Hodonín si Vás dovolují pozvat na Adventní zvonění – zahájení adventu v Hodoníně, které se uskuteční v neděli 3. prosince 2017.

Více

Rapper

17. 1. 2018, Divadelní představení

Martin Trnasvký jako Rapper. Kam až dostala učitele chemie a hudební výchovy láska k hudbě a touha učit se? Příběh, který Vás rozesměje, dojme a zahřeje u srdce. Život je plný překvapení. Uvidíte!

 

Více

Adventní koncert - HRADIŠŤAN & Jiří Pavlica, HSO a SPS Hodonín

3. 12. 2017, Koncerty

HRADIŠŤAN & Jiří Pavlica je ojedinělé seskupení s vysokou uměleckou i interpretační úrovní, nezvykle širokým žánrovým záběrem a netradičním repertoárem, který v počátcích vycházel zejména z lidové tradice. Hodonínský symfonický orchestr a Smíšený pěvecký sbor Hodonín. Podrobné informace připravujeme...

Více

XII. Výstava betlémů

26. 11. 2017 - 9. 12. 2017, Veletrhy a výstavy

Všechny vás srdečně zveme na XII. ročník výstavy betlémů v Hodoníně. Jedná se o jednu z největších výstav v České republice a letos tomu nebude jinak. Budete mít možnost zhlédnout zajímavé exponáty ze všech koutů Česka, Moravy a Slezka. Výstavu zahájí koncert souboru Štěpánští koledníci. Těšíme se na vaši návšětvu.
 

Více

Den seniorů a zdravotně postižených 2017

29. 9. 2017, Ostatní

Město Hodonín ve spolupráci s Domem kultury Hodonín a místními organizacemi vás zvou na oslavy Dne seniorů a zdravotně postižených 2017 s bohatým programem.

Více

TANEČNÍ MINIATURY - VUS ONDRÁŠ

14. 11. 2017, Folklór

Dům kultury Hodonín Vás zve na tanečně-hudební pořad  pod názvem Taneční miniatury profesionální části souboru VUS ONDRÁŠ který nabízí mimořádný umělecký zážitek.

 

Více

Veselá pouť - loutková revue

8. 10. 2017, Divadelní představení

Už samotný název nás zavádí tam, kam děti s rodiči velice rádi chodí - do světa hudby, kolotočů a říše cizokrajných zvířat. Na pouti se s vámi setkají také dvě roztomilá strašidla Kryšpín a Táhlo, ježibaba a neposední hadi. V představení nás navštíví Jů a Hele a společně se přeneseme do míst plných kouzel, zábavy a legrace. „Hola, hola, pouť vás volá!"

Více

Slza

16. 11. 2017, Koncerty

Koncert populární dvojice se bude konat v kulturním domě Hodonín. Předprodej vstupenek od 11. 9. 2017 pokladna Domu kultury Hodonín - Horní Valy, Kino Svět Hodonín, Regionální centrum Hodonín, Info centrum města Hodonín nebo online prostřednictvím tlačítka rezervovat.

Více

POKÁČ - koncert

17. 12. 2017, Koncerty

Dům kultury Hodonín Vás zve na koncert hudebníka POKÁČE.

Více

Setkání s Jaroslavem Duškem

1. 9. 2017, Přednášky

Dům kultury Hodonín Vás zve na Setkání s filmovým a divadelním hercem Jaroslavem Duškem.

Více

True Love

16. 8. 2017, Ostatní

Dům kultury zve příznivce animovaného filmu na unikátní projekt pod názvem True Love, který nabízí divákům možnost zhlédnout filmy, k nimž by jinak neměli přístup. 
 

Více

Elling a Kjell Bjarne aneb Chvála bláznovství - div. předplatné

11. 4. 2018, Divadelní představení

Chvála bláznovství je příběhem dvou přátel Ellinga a Kjella Bjarna, jež spolu sdíleli pokoj v ústavu pro duševně choré, a kteří stojí před velkou výzvou začít společný život mimo stěny léčebny.

Více

Válka Rooseových - div. předplatné

13. 2. 2018, Divadelní představení

Barbara a Jonathan Roseovi, dokonalí manželé, kteří jsou se svými dětmi ve svém dokonalém domě dokonale šťastni. Zdánlivě. Najednou jeden z nich zjistí, že by bylo krásné být sám a chce se rozvést…

Více

Tři letušky v Paříži - div. předplatné

20. 12. 2017, Divadelní představení

Francouzská situační komedie, kde lásky přilétají a odlétají...Alexander je úspěšný pařížský architekt, kterému monogamie ovšem nic neříká... Svůj milostný život koordinuje s letovým řádem, který se zdá být dokonalý.

Více

Mandarinková izba - divd. předplatné

8. 11. 2017, Divadelní představení

Komedie plná francouzského espritu a šarmu nabízí zajímavé příběhy lidí ve vtipných, krátkých příbězích s překvapivým, někdy až detektivním závěrem. Čtyři herci se v nich převtělují do mnoha postav a osudů.

Více

Rukojmí bez rizika - div. předplatné

28. 9. 2017, Divadelní představení

Pytel uloupených peněz dokáže oživit i sebevraha.
Jenže policii taky. Francouzská komedie s kriminální příchutí.

 

Více

NONsenS Noci Svätojánskej

6. 9. 2017, Divadelní představení

Kvůli chladnému počasí proběhne představení v hlavním sále Kulturního domu.

Túlavé divadlo je známé svými pouličními verzemi slavných Shakespearových tragédií, které dokázalo obratně předělat na komedie a přebásnit. Nyní však tvůrci TD sáhli poprvé po Shakespearově komedií jako takové a věnovali ji především mladému publiku, které se ještě s klasickými tituly jen seznamuje.

Více

Seriál koncertů dechových hudeb

14. 12. 2017, Koncerty

Již tradičně ve čtvrtek proběhne v Kulturním domě Horní Valy 6, 29. ročník Seriálu koncertů dechových hudeb a tentokrát si pro Vás vánoční koncert připravila Gloria.

Více

Seriál koncertů dechových hudeb

9. 11. 2017, Koncerty

Již tradičně ve čtvrtek proběhne v Kulturním domě Horní Valy 6, 29. ročník Seriálu koncertů dechových hudeb a tentokrát Vám k poslechu zahraje: Túfaranka.

Více

Partneři