Dům kultury Hodonín

Dům kultury Hodonín

Horní Valy 3747/6, 695 01 Hodonín

Dům kultury je příspěvkovou organizací zřízenou Městem Hodonínem za účelem zajišťování kulturní činnosti a udržování kulturních tradic, a to převážně na území města.

POKÁČ - koncert

17. 12. 2017, Koncerty

Dům kultury Hodonín Vás zve na koncert hudebníka POKÁČE.

Více

Setkání s Jaroslavem Duškem

1. 9. 2017, Přednášky

Dům kultury Hodonín Vás zve na Setkání s filmovým a divadelním hercem Jaroslavem Duškem.

Více

True Love

16. 8. 2017, Ostatní

Dům kultury zve příznivce animovaného filmu na unikátní projekt pod názvem True Love, který nabízí divákům možnost zhlédnout filmy, k nimž by jinak neměli přístup. 
 

Více

Elling a Kjell Bjarne aneb Chvála bláznovství - div. předplatné

11. 4. 2018, Divadelní představení

Chvála bláznovství je příběhem dvou přátel Ellinga a Kjella Bjarna, jež spolu sdíleli pokoj v ústavu pro duševně choré, a kteří stojí před velkou výzvou začít společný život mimo stěny léčebny.

Více

Válka Rooseových - div. předplatné

13. 2. 2018, Divadelní představení

Barbara a Jonathan Roseovi, dokonalí manželé, kteří jsou se svými dětmi ve svém dokonalém domě dokonale šťastni. Zdánlivě. Najednou jeden z nich zjistí, že by bylo krásné být sám a chce se rozvést…

Více

Tři letušky v Paříži - div. předplatné

20. 12. 2017, Divadelní představení

Francouzská situační komedie, kde lásky přilétají a odlétají...Alexander je úspěšný pařížský architekt, kterému monogamie ovšem nic neříká... Svůj milostný život koordinuje s letovým řádem, který se zdá být dokonalý.

Více

Mandarinková izba - divd. předplatné

8. 11. 2017, Divadelní představení

Komedie plná francouzského espritu a šarmu nabízí zajímavé příběhy lidí ve vtipných, krátkých příbězích s překvapivým, někdy až detektivním závěrem. Čtyři herci se v nich převtělují do mnoha postav a osudů.

Více

Rukojmí bez rizika - div. předplatné

28. 9. 2017, Divadelní představení

Pytel uloupených peněz dokáže oživit i sebevraha.
Jenže policii taky. Francouzská komedie s kriminální příchutí.

 

Více

NONsenS Noci Svätojánskej

6. 9. 2017, Divadelní představení

Túlavé divadlo je známé svými pouličními verzemi slavných Shakespearových tragédií, které dokázalo obratně předělat na komedie a přebásnit. Nyní však tvůrci TD sáhli poprvé po Shakespearově komedií jako takové a věnovali ji především mladému publiku, které se ještě s klasickými tituly jen seznamuje.

Více

Seriál koncertů dechových hudeb

14. 12. 2017, Koncerty

Již tradičně ve čtvrtek proběhne v Kulturním domě Horní Valy 6, 29. ročník Seriálu koncertů dechových hudeb a tentokrát si pro Vás vánoční koncert připravila Gloria.

Více

Seriál koncertů dechových hudeb

9. 11. 2017, Koncerty

Již tradičně ve čtvrtek proběhne v Kulturním domě Horní Valy 6, 29. ročník Seriálu koncertů dechových hudeb a tentokrát Vám k poslechu zahraje: Túfaranka.

Více

Seriál koncertů dechových hudeb

19. 10. 2017, Koncerty

Již tradičně ve čtvrtek proběhne v Kulturním domě Horní Valy 6, 29. ročník Seriálu koncertů dechových hudeb a tentokrát Vám k poslechu zahraje: Šohajka.

Více

Seriál koncertů dechových hudeb

21. 9. 2017, Koncerty

Seriál koncertů dechových hudeb zahájí kapely Straňanka a Slovácká kapela Romana Horňáčka.

Více

Slet bubeníků 2017

20. 10. 2017, Koncerty

"DARK SIDE OF THE GROOVE"

Již pošestnácté bude republikou křižovat ojedinělý putovní koncert - festival Slet bubeníků. Jen jednou do roka se sejde parta bubeníků, aby nadchla publikum každého věku a vyznání. Kromě bicích, bubnů, perkusí, hlasů a zvuků se letos do sestavy dostal i neobvyklý hudební bicí nástroj: cymbál.

 

Více

Třesení smíchem v rytmu s Helemese a Matýskem - Parkinsoniáda

4. 8. 2017, Koncerty

Parkinson Slovácko ve spolupráci s městem Hodonín a Domem kultury Hodonín Vás srdečně zvou na již 10. Parkinsoniádu.

Více

Závěrečné vystoupení žáků tanečního oboru ZUŠ Hodonín

6. 6. 2017, Ostatní

Základní umělecké škola a Dům kultury Hodonín vás všechny srdečně zve na Závěrečné vystoupení žáků tanečního oboru ZUŠ Hodonín, které proběhne na hlavním sále kulturního domu Horní Valy 6. Děti představí všechen svůj talent v originálním pořadu.

Více

Jablkoň 40 let

20. 9. 2017, Koncerty

Rok 2017 bude totiž ve znamení 40. výročí Jablkoně, k čemuž chystáme oslavné turné, vrcholící koncertem v pražském Divadle Archa. Rádi přijedeme slavit se speciálním "40" programem i k vám. Jablkoň i v předvečer svého obdivuhodného výročí jede.

Více

Čarovný bubínek - premiéra DS Svatopluk

18. 6. 2017, Divadelní představení

Pohádka na motivy indiánské báje vhodné pro děti od 5 let

Zajíček Menebuš tam vypráví příběh indiánského chlapce Dané, který není spokojen mezi svými lidmi, zkrátka chce žít svobodně. Přátelí se s mladou Třešničkou – Taganelou, moudrým Stařečkem Dubem – Tamanú a Babičkou – Břízou Bělokorou více...

Více

Manželské vraždění - Eric Emmanuel Schmitt

20. 6. 2017, Divadelní představení

detektivní psychothriller o lásce
Gilles se vrací domů z nemocnice, manželka Líza mu pomáhá vyrovnat se s následky úrazu, zejména se ztrátou paměti. Jenže nic není takové, jakým se jeví a v manželství nakonec vyhrává ten, kdo pohřbí toho druhého. Dokonale namíchaný koktejl napětí,

Více

Vinnetou - Karel May

7. 6. 2017, Divadelní představení

Vinnetou, ušlechtilý syn náčelníka kmene Apačů. Jeho jméno žilo v každém stanu, v každé chatě, u každého táborového ohně. Byl přítelem a ochráncem všech utiskovaných a neúprosným bojovníkem proti bezpráví. A kde se objevil on, nemohl chybět ani Old Shatterhand, drtící ruka.

Více

Partneři